אתם תדאגו לפרסום - אנחנו נדאג למדיניות הפרסום.

לחברות מקומיות ובין לאומיות.

מבין לקוחותינו

ציות למדיניות הפרסום - יתרונות עסקיים

מידת הציות למדיניות של חברה נמדדת אחת לתקופה באמצעות סריקה אלגוריתמית בפלטפורמה בה היא מפרסמת. חברות שמצייתות למדיניות ירוויחו גישה לכלי פרסום מתקדמים, חשיפה מיטבית של התכנים שלהן ובהתאם יכולת הגשמת חזון, מטרות ויעדים באופן עקבי ונטול סיכונים.

פרסום שלא עבר בדיקות ועריכות מדיניות

אי ציות למדיניות הפרסום, גם אם נעשה בתום לב, עלול להוביל לחסימות מפרסום (חסימות ללא אזהרה), לצמצום חשיפת ופרסומים של החברה, אי מתן גישה לכלים דיגיטליים, ייקור תוצאות פרסום, השבתה מוחלטת של פרסומים ואי גישה לדאטה שיווקית עסקית, החלת סנקציות גלויות וסמויות וחסימות של פרופילים ונכסים דיגיטליים של החברה.

מדובר בנזקים  שמשבשים פעילות של חברות. החסימות כאמור, מגיעות בהפתעה וללא אזהרה על תכנים שהחברה העלתה בעבר.

איך אנחנו עוזרים לחברות לעלות בדירוג העסקי בפרסום בדיגיטל

אנו מומחים למדיניות הפרסום ולהוצאה לפועל של מהלכי פרסום ושיווק מותאמי מדיניות.
על ידי התאמת התכניות השיווקיות ופרסומי החברה למדיניות, נוכל לעזור לכם להשיג דירוג עסקי גבוה ובמקביל להימנע מחסימות מפרסום.

השרותים שלנו לחברות

טיפול בחסימות מפרסום

אנו יודעים לפתור וגם למנוע חסימות בהצלחה ולצמיתות. פתרנו מאות חסימות מפרסום במגוון תעשיות ונישות פרסום. בין אם אלו חסימות של מודעות, חשבונות מודעות, חסימת דפים, פרופילים וגם נכסי פרסום גדולים. עשינו דברים שנחשבים לתקדימיים, שאלו אותנו על זה.

מונעים חסימות ונהנים מדרוג עסקי גבוה

חסימות מפרסום ודירוג עסקי נמוך יכולים לקרות בכל רגע וללא אזהרה ולכן חשוב לוודא שפרסומי החברה תואמים למאות סעיפי מדיניות מחמירים. אנו נעבור על נכסי הפרסום שלכם, נבדוק את מידת ההתאמה שלהם למדיניות הפרסום של הפלטפורמה ונתקן את הפערים כדי לחסוך מכם חסימות ודירוג לא איכותי.

תכנון עסקי ושיווקי מותאם מדיניות

ייעוץ מדיניות מרמת הרעיון ועד לביצוע – התאמת תכניות שיווקיות ועסקיות למדיניות הפרסום של הפלטפורמות. מאסטרטגיה שיווקית, דרך הוצאה לפועל של בניית אתרים, כתיבה וייצור של תכנים, סרטונים ועיצוב גרפי, אנו נתווה עבורכם את הדרך לפרסום בטוח וללא חסימות וסנקציות.

מה הלקוחות אומרים עלינו?

פרסום מותאם מדיניות בפייסבוק ובאינסטגרם

נעים להכיר תמיר פרקש - White Collar
מייסד ובעלים.

לפני כ-5 שנים נחשפתי לתופעה מעניינת ומפתיעה: חברות גדולות נחסמות מפרסום והן או ספקי הפרסום שלהן לא יודעים להסביר מדוע זה קרה דווקא להם.
ככל שהעמקתי לחקור, גיליתי שאין פתרונות מדיניות אמיתיים ושחברות נתונות לחסדי פלטפורומות גדולות וגלובאליות.
החלטתי שאני רוצה לשנות את המצב.
5 שנים קדימה: צפיתי באלפי חסימות מפרסום והבנתי מהם המנגנונים שעומדים מאחורי חסימות מפרסום, סנקציות ודירוג נמוך של חברות בפרסום בפייסבוק, אינסטגרם וגוגל ומהם התגמולים שחברות שמצייתות למדיניות זוכות להן.

מאז, עזרתי למאות חברות למנוע חסימות, לבנות נוכחות דיגיטלית מותאמת מדיניות ולהשיג דירוג עסקי גבוה בפלטפורמות וגם לפתור חסימות מורכבות בהצלחה.
מדובר בידע תקדימי וביתרון תחרותי משמעותי בשוק העולמי. מנהלי שיווק, יזמים ובעלי חברות, אשמח להכיר אתכם וללוות אתכם לדרך הבטוחה, אבל הבאמת בטוחה להצלחה עסקית.

דילוג לתוכן