ייעוץ מדיניות פרסום בפייסבוק, בגוגל ובאינסטגרם.

לחברות מקומיות ובין לאומיות במגוון נישות פרסום.

ציות למדיניות הפרסום - יתרונות עסקיים

מידת הציות למדיניות של חברה נמדדת אחת לתקופה באמצעות סריקה אלגוריתמית.
פרסומי העסק בתוך הפלטפרומה ומחוצה לה יסרקו. חברה שתקבל ציון התאמת מדיניות גבוה – תדורג כחברה בעלת מידת אמון ומוניטין גבוהים על ידי פייסבוק, אינסטגרם וגוגל.
חברות שמצייתות למדיניות מרווחיות גישה לכלי פרסום מתקדמים, חשיפה מיטבית של התכנים שלהן ובהתאם יכולת הגשמת חזון, מטרות ויעדים באופן עקבי ונטול סיכונים.

אי ציות למדיניות הפרסום - חסרונות

אי ציות למדיניות, גם אם נעשה בתום לב, עלול להוביל לחסימות מפרסום (חסימות ללא אזהרה), לצמצום חשיפת ופרסומים של החברה, אי מתן גישה לכלים דיגיטליים, ייקור תוצאות פרסום, השבתה מוחלטת של פרסומים ואי גישה לדאטה שיווקית עסקית, החלת סנקציות גלויות וסמויות וחסימות של פרופילים ונכסים דיגיטליים של החברה.

מבין לקוחותינו

איך המדיניות נאכפת

אחת לתקופה, הפלטפורמה סורקת אלגוריתמית את פרסומי החברה.
החל מהפוסטים האורגניים בדפי הפייסבוק והאינסטגרם, דרך סרטוני התדמית והקמפיינים הממומנים וכלה באתרים ובדפי, המכירה והנחיתה של החברה. מהלך סריקה דומה מתבצע על ידי גוגל על המפרסמים בכלי הפרסום שלה.

איך ניתן לציית למדיניות הפרסום של כל פלטפורמה ואיך אנחנו יכולים לעזור לכם לעמוד בכללי הפרסום

מדיניות פרסום מכילה מאות חוקים שמכתיבים לכל חברה מפרסמת את האופן שבו היא תוכל להציג את עצמה, את המודל העסקי שלה, את המוצרים או השירותים שהיא מציעה וכן את אופן ההתנהלות והנוכחות הדיגיטלית של החברה בתוך פלטפורמות הפרסום הגדולות ומחוצה להן.
על ידי התאמת התכניות השיווקיות והפרסומים בפועל, נוכל לעזור לכם לפרסם בהתאם לכללי הפרסום.

השרותים שלנו לחברות

טיפול בחסימות מפרסום

אנו יודעים לפתור חסימות בהצלחה ולצמיתות. פתרנו מאות חסימות מפרסום במגוון תעשיות ונישות פרסום.
בין אם אלו חסימות של מודעות, חשבונות מודעות, חסימת דפים, פרופילים וגם נכסי פרסום גדולים.

מניעת חסימות – ציות למדיניות כבר עכשיו

אנו יודעים למנוע חסימות לפני שהן מתרחשות. אנו נעבור על נכסי הפרסום שלכם, נבדוק את מידת ההתאמה שלהם למדיניות הפרסום של הפלטפורמה ונתקן את הפערים כדי לחסוך מכם חסימות ודירוג לא איכותי.

תכנון עסקי ושיווקי מותאם מדיניות

ייעוץ מדיניות מרמת הרעיון ועד לביצוע – התאמת תכניות שיווקיות ועסקיות למדיניות הפרסום של הפלטפורמות. מאסטרטגיה שיווקית, דרך הוצאה לפועל של בניית אתרים, כתיבה וייצור של תכנים, סרטונים ועיצוב גרפי, אנו נתווה עבורכם את הדרך לפרסום בטוח וללא חסימות וסנקציות.

מה הלקוחות אומרים עלינו?

יתרונות בפרסום מותאם מדיניות

חברות שישכילו לציית למדיניות באופן אקטיבי יהנו מגישה לכלים מתקדמים של הפלטפורמות, מדירוג עסקי גבוה בעיני הפלטפורמות וכתוצאה יהנו מתוצאות פרסום מיטביות ויציבות ויכולת חיזוי עסקי לאורך זמן.
חברות שמערכי הפרסום שלהן לא יצייתו למדיניות – יסבלו מחסימות עם הזמן, מתוצאות פרסום לא מיטביות ומאי יכולת לגדול ולהתפתח עסקית בפלטפורומות הפרסום לאורך זמן.

פרסום מותאם מדיניות בפייסבוק ובאינסטגרם

נעים להכיר תמיר פרקש - White Collar
מייסד ובעלים.

לפני כ-4 שנים נחשפתי לתופעה מעניינת ומפתיעה: חברות גדולות נחסמות מפרסום והן או ספקי הפרסום שלהן לא יודעים להסביר מדוע זה קרה דווקא אצלם ומה היה צריך לעשות כדי למנוע משבר כזה מלכתחילה.
ככל שהעמקתי לחקור, גיליתי שאין פתרונות מדיניות אמיתיים בתחום ושחברות נתונות לחסדי פלפטפורומות גדולות וגלובאליות.

החלטתי שאני רוצה לשנות את המצב וחקרתי את המדיניות של פלטפורמות הפרסום הגדולות. צפיתי באלפי חסימות מפרסום ווהבנתי מהם המנגנונים שעומדים מאחורי חסימות מפרסום, סנקציות ודירוג נמוך של חברות בפרסום בפייסבוק, אינסטגרם וגוגל ומהם התגמולים שחברות שמצייתות למדיניות זוכות להן.

מאז, עזרתי למאות עסקים למנוע חסימות וגם לפתור אותן בהצלחה.
אני מזמין אתכם להנות משירות תקדימי ויתרון תחרותי משמעותי בשוק העולמי.

דילוג לתוכן