אודותינו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

נעים להכיר – White Collar הינו העסק הראשון בעולם שמציע שירותים על בסיס מדיניות הפרסום של פייסבוק. את העסק הקים תמיר פרקש יזם ויועץ עסקי ושיווקי בעל תואר בניהול מאוניברסיטת בן גוריון.

מאחורי האתר?

לאחר שנים של עבודה בתחום השיווק הדיגיטלי וניהול פרויקטים וקמפיינים גדולים בתקציבי ענק נוכחתי לגלות נתון מדהים ומפתיע- רוב הגולשים שמפרסמים במדיה החברתית לא מפרסמים לפי מדיניות הפרסום של פייסבוק.

ולא רק שאותם מפרסמים לא מפרסמים לפי מדיניות הפרסום של פייסבוק, רובם אם לא כולם כלל לא מכירים אותה לעומק.

בשנת 2017 אחרי שעבדתי עם ארגונים גדולים וחברות מסחריות עם פעילות פרסום ענפה, החלתי לחקור את נושא הפרסום הממומן בפייסבוק ולמדתי לעומק את מדיניות הפרסום של פייסבוק ואינסטגרם ואיך צריך לפרסם בפלטפורמות האלו מבלי להיחסם.

בעקבות התובנות שקיבלתי הקמתי את סוכנות White Collar , שהיא העסק הראשון בעולם שחקר בדק ולמד את מדיניות הפרסום של פייסבוק ומציע שירותים בהתאם למדיניות זו.

 White Collar מלווים ארגונים, חברות ומשרדים גדולים בתכנון נכון של הנכסים הדיגיטליים שלהם ופרסום נכון שעומד בתנאים של מדיניות הפרסום של פייסבוק.

בנוסף לשירותים שמוצעים לעסקים אנו מתחזקים בלוג קבוע (הבלוג הראשון בעולם שמוקדש כולו למדיניות הפרסום של פייסבוק) הבלוג בצורה פשוטה ונגישה איך להתנהל נכון בעולם השיווק הדיגיטלי בכלל ואיך לפרסם בצורה נכונה בפייסבוק ובאינסטגרם.

אודות
White Collar - Intelligent Marketing דילוג לתוכן